اجرائی کشوری

آغاز بیست و هشتمین دوره مربیگری A در کمپ تیم های ملی

کمیته آموزش برنامه هایش را تا پایان سال 89 در قالب 4 برنامه مهم اعلام کرد… بر این اساس طی روزهای 30 بهمن و یک اسفند دومین همایش مربیان برتر ایران در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد که به منظور تبادل نظر بین فدراسیون فوتبال و چکیده مربیان خواهد بود..این همایش با حضور 80 مربی برگزیده ایران که از بین 500 مربی غربال شده اند برگزار خواهد شد و ملاک این انتخاب مربیانی است که در لیگ برتر و تیم های ملی سرمربی و مربی بوده اند.
همچنین از چهار تا 9 اسفند در کمپ تیم های ملی ، جلال بشرزاد که مدرس دروازه بانی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم هست برای 36 دروازه بان و مربی دروازه بانی دوره ای آموزشی برگزار خواهد کرد .همچنین از 10 تا 16 اسفند ،دوره آموزش بدنسازی با مدرسی غلامرضا جهانی مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد.ضمن اینکه کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با هماهنگی فدراسیون فوتبال دکتر عبدالحسین پرنو را از 26 تا 29 بهمن برای شرکت در یک دوره آموزشی به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعزام کرده است.
گفتنی است، مرحله دوم بیست و هشتمین دوره مربیگری A آسیا از امروز تا 29 بهمن در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد شد. ضمن اینکه از یک تا 20 اسفند ثبت نام دوره A برای سال 1390 در کمیته آموزش انجام خواهد شد.