جوانان روابط عمومی

آغاز اردوی سه روزه تیم منتخب منطقه ۸ کشور (زیر ۱۴ سال)

اردوی سه روزه تیم منتخب منطقه ۸ کشور (زیر 14 سال) از ساعت 10 صبح امروز در ورزشگاه مرزداران شهر تبریز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال آذربایجان شرقی، اردوی سه روزه تیم منتخب منطقه ۸ کشور (زیر ۱۴ سال) زیر نظر صادق پورحسین، سر استعدادیاب منطقه ۸ کشور از ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز پنج شنبه مورخه ۲۳ فروردین در ورزشگاه مرزداران شهر تبریز آغاز شد. این اردو تا عصر روز شنبه بیست و پنجم فرودین ماه ادامه خواهد داشت.

علی طهماسبی زاده، مدیر استعدادیابی فدراسیون فوتبال به منظور بررسی فنی اردوی سه روزه تیم منتخب نونهالان زیر ۱۴ سال منطقه ۸ کشور عصر امروز در این اردو حضور خواهد یافت. لازم به ذکر است که نفرات دعوت شده به این اردو ضمن انجام تمرینات زیر نظر مربیان در برنامه های فرهنگی چون حضور در نماز جماعت نیز شرکت می کنند. ضمن اینکه بازیکنان در خوابگاهی که از سوی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی تهیه شده اسکان خواهند یافت.

علی داداشیان، رئیس کمیته جوانان هیات فوتبال استان استان آذربایجان شرقی و رئیس منطقه ۸ کشور در مورد این اردو سه روز اظهار داشت:

نفرات برگزیده منطقه ۸ کشور از چهار استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل در این اردو حضور دارند. ۲۵ بازیکن به این اردو دعوت شده اند. ۱۲ بازیکن از آذربایجان شرقی، ۲ بازیکن برای آذربایجان غربی، ۲ بازیکن از زنجان و ۹ بازیکن از اردبیل در این اردو حضور دارند.

گفتنی است که عظیم عبدالله پور و رضا داداشیان به عنوان مدیر تیم منتخب منطقه ۸ کشور (زیر ۱۴ سال) در اردو فعالیت می کنند.ض

اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم منتخب منطقه ۸ کشور (زیر ۱۴ سال)

مدیر استعدادیابی فدراسیون در تبریز