اجرائی کشوری

آذرنيا: مسئولان تراكتورسازي و استان به دنبال بخشش محرومان هستند

سرپرست تيم فوتبال تراكتورسازي گفت: مسئولان باشگاه و استان به دنبال بخشش محروميت هواداران هستند… حسن آذرنيا در مورد اردوي تراكتورسازي در تهران عنوان كرد: امروز بازيكناني كه ساكن تهران هستند به اين شهر مي آيند و بقيه اعضاي تيم فردا به تهران خواهند آمد. روز يكشنبه هم ديداري با ملوان خواهيم داشت.

وي در خصوص اينكه قرار بود بازيكن آرژانتيني به تيم اضافه شود، گفت: هنوز بازيكن خارجي به تيم نيامده است. گرفتن رواديد براي بازيكنان مثل گذشته نيست و ديگر رواديد توريستي به بازيكنان خارجي داده نمي شود. بايد سازمان ليگ حضور اين بازيكنان را تاييد كند و سپس بتوانيم مقدمات حضور آنها را فراهم كنيم. به احتمال زياد بازيكن خارجي را به عنوان سهميه آزاد در طول فصل جذب مي كنيم.

سرپرست تيم تراكتورسازي در ادامه در مورد اينكه فردا آخرين روز نقل و انتقالات اين تيم بازيكن جديدي به خدمت نمي گيرد، عنوان كرد: بازيكني به نام محسن دلواري كه از ابتداي تمرينات با با ما بود مورد تاييد قرار گرفته و فردا با او قرارداد امضا مي شود.

آذرنيا در مورد اينكه آيا باشگاه به دنبال بخشش هواداران اين تيم كه از سوي كميته انضباطي با محروميت سه جلسه اي روبه‌رو شدند، هست يا خير گفت: نه تنها مسئولان باشگاه بلكه مسئولان استاني هم در تلاشند تا اين محروميت هواداران بخشيده شود.