اجرائی کشوری

آخرین تمرین تیم ملی قبل از دیدار با کره برگزار شد/ حلقه اتحاد برای پیروزی

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از دیدار روز شنبه برابر کره جنوبی عصر امروز در ورزشگاه الغرافه برگزار شد… تیم ملی فوتبال کشورمان که باید ساعت 19:55 دقیقه روز شنبه به وقت تهران در ورزشگاه قطر اسپورت به مصاف تیم ملی کره جنوبی برود، از ساعت 16:15 دقیقه امروز به وقت دوحه آخرین جلسه تمرینی اش را در زمین تمرین ورزشگاه الغرافه برگزار کرد.

در این تمرین که خبرنگاران اجازه داشتند 15 دقیقه ابتدایی آن را تماشا کنند همه بازیکنان تیم ملی حضور داشتند و ابتدا حلقه اتحاد تشکیل دادند و سپس با دویدن دور زمین بدنهایشان را گرم کردند. سپس کار با توپ و بازی چهار به دو در دستور کار ملی پوشان قرار گرفت و در ادامه نیز با دستور افشین قطبی آخرین برنامه های تاکتیکی مرور شد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان که پس از دیدار برابر عراق از نظر روحی در شرایط مطلوبی قرار گرفته اند هنوز هم همان شادابی را دارند و بسیار امیدوارند که در دیدار برابر کره جنوبی به پیروزی برسند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند. این انگیزه بالای بازیکنان به خبرنگاران ایرانی هم امیدواری داده است تا تیم ملی کشورمان با ارائه فوتبالی زیبا برابر کره جنوبی به پیروزی برسد.